fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні учасники, гості, партнери та спонсори бізнес-форуму "Зерно. Свині. М'ясо - 2023” зі словами безмежної вдячності звертаємося до вас!

Дякуємо за вашу участь і таку надзвичайно важливу підтримку нашого заходу! Внесок кожного з вас має величезне значення та відображає нашу спільну активну позицію і прагнення розвитку національного агропромислового сектору та економіки України в цілому.

Ваша зацікавленість, участь та підтримка дали можливість висвітлити важливість і перспективи міжгалузевої програми розвитку "Нового свинарства України".  збільшення поголів'я свиней в Україні - не мрія чи забаганка, це перспектива “сьогодні” що забезпечить прибуток “завтра”, а аграріїв-рослинників врятує від збитків в умовах блокування експорту зерна.

Наша ініціатива спрямована на збільшення прибутків всередині України, підтвердила бажання аграрних виробників стабільно заробляти, не бути заручниками експорту,  самостійно вирішувати, як і де реалізовувати свою продукцію, будувати майбутнє національного агропромислового комплексу.

Ще раз дякуємо всім учасникам, партнерам та спонсорам, чия підтримка внесла вагомий вклад у розвиток аграрного сектору України і, зокрема, програми “Нове свинарство України”! 

Теми, обговорені на конференції надихнули нас на подальші звершення та спільні досягнення, завдяки вам ми розуміємо що прямуємо у вірному напрямку. Тільки разом ми маємо потужний вплив на майбутнє агропромислового комплексу України!

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення Форуму “Зерно. Свині. Мʼясо - 2023”!

Разом до перемоги на всіх фронтах!

Асоціація "М'ясної галузі" оголосила імена перших спікерів, "Зерно. Свині. М'ясо - 2023", який відбудеться 15 вересня у Києві, де вони поділяться своїм досвідом та експертизою з учасниками.

А ми продовжуємо працювати в інтересах міжгалузевого розвитку та формування цивілізованого ринку м’яса!

11 квітня 2023 року під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького відбулося чергове засідання Робочої групи Мінагрополітики «З питань розвитку м’ясної галузі».

29 березня 2023 року у Києві відбулась масштабна подія для м’ясної галузі України – MeatForum, в якій взяла участь Асоціація «М’ясної галузі». Було обговорено ринок, державне регулювання, стратегії виживання та розвитку, канали збуту та оптимізацію виробничих і бізнес-процесів.

Останні новини