face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ласкаво просимо на сайт Асоціації «М’ясної галузі» !

Створення нашого галузевого об’єднання відбулось завдяки українським виробникам м'ясної продукції – людям, яким небайдужий розвиток м’ясної промисловості України. Нас об’єднує спільне бажання обмінюватися досягненнями та досвідом, обговорювати шляхи розв’язання актуальних проблем та торувати українському виробникові шлях до світових ринків !

Асоціація «М’ясної галузі» - це добровільна організація, що сприяє взаємодії операторів м’ясного ринку та супутніх галузей з органами державної влади щодо проблем в області економічних відносин у м'ясній галузі; підтримує українського виробника в його прагненні підвищувати конкурентоспроможність м'ясної сировини та м’ясних продуктів українського походження, поліпшувати їх якість на основі впровадження наукомістких, високоефективних технологій переробки сировини й сучасної техніки.

Асоціацію було створено 11 травня 2018 року, як господарське об’єднання, що здійснює свою діяльність згідно Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, та інших законодавчих та нормативних актів. Асоціація налічує понад 20 провідних м'ясопереробних компаній України, які готові до змін.

 

untitled 5c 20i 36312702 1