fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 20 – 26 липня 2020 р.: 42—43 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозні ціни на живця дещо зміцнилися через поточну макроекономічну ситуацію в Україні: коливання валютних курсів загальмувало імпорт м'ясної сировини; попит на внутрішньому ринку – сталий. У подальшому, очевидно, відновлення роботи зупинених м’ясопереробних підприємств Німеччини призведе до надлишку пропозиції свинини, особливо за умови блокування поставок Китаєм. Значна частина свиней у Німеччині затрималася на свинокомплексах, отже пошук альтернативних експортних напрямів для виробників є нагальним.

prices30г

В країнах Європейського Союзу зберігається період невизначеності. Аналітики галузі не дають чітких прогнозів щодо подальшої зміни цін на ринку, оскільки немає інформації щодо тривалості припинення роботи потужних м'ясопереробних підприємств. Лише впродовж минулого тижня ціни на свиней у Німеччині просіли відразу на 8%. В інших країнах ЄС ціни є сталими або спостерігається несуттєве їх зниження. Так само невизначеними лишаються перспективи експортних потоків, які були призупинені Китаєм упродовж останніх тижнів. Станом на ранок 16 липня жодних уточнень щодо перспективи зняття обмежень не оголошено.

 

Подробиці про розгортання ситуації на глобальному ринку та про її можливі наслідки для внутрішнього ринку України — в огляді Асоціації «М’ясної галузі» “Чому ціни на свиней в Україні падають”. 

Нагадаємо також, що у червні поточного року Асоціація «М’ясної галузі» започаткувала безпрецедентну Програму розвитку м’ясної індустрії України “Нове свинарство 2025”. Вона реалізується у партнерстві із Центром підвищення ефективності в тваринництві.

Асоціація «М’ясної галузі» запрошує організації та підприємства до взаємодії в реалізації Програми «Нове свинарство 2025». Форма приєднання до Програми - за посиланням

 

16.07.2020

Прес-служба Асоціації “М’ясної галузі”
+38 067 405 43 15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://association-mg.com.ua/ 
https://www.facebook.com/associationofmeatindustry/ 

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини