fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прогноз закупівельних цін на свиней на 23-й тиждень 2020 р.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 1 – 7 червня 2020 р.: 42—43 грн/кг на свиней живою вагою. 

У перший літній тиждень ціна на живих свиней залишиться практично незмінною, різкі коливання між попитом і пропозицією – не прогнозуються. Слабкий попит на свинину пов’язаний із зниженням платоспроможності населення.

prices
В ЄС ціни (синя лінія на графіку) в цілому теж лишаються без змін до минулого тижня. Зрозуміло, що цей ринок дуже неоднорідний. В залежності від ритмічної роботи переробних підприємств та експортних каналів, а також динаміки пожвавлення локального попиту, ціни на живих свиней в окремих країнах впали (Румунія, Польща), зросли (Бельгія, Німеччина), або залишились сталими (Нідерланди, Франція). 

***

Українські переробники закликають свинарів підписати Меморандум про партнерство і ціноутворення

Документ спрямований на те, щоби не допустити цінові коливання при збуті живих свиней на переробні підприємства більші за 2 грн/кг на тиждень.

Долучитися до дії Меморандуму можна за цією формою: https://forms.gle/b9YXz2dqp4meDKQs9

Останні новини

  • Україна відкриває Сінгапур для експорту свинини

    Україна відкриває Сінгапур для експорту свинини

    Information
    Today
    23 березня делегація з України у складі представників Держпродспоживслужби на чолі з Головою Сергієм Ткачуком та Асоціації “Мʼясної галузі” на чолів з директором Миколою Бабенком провела в Сінгапурі переговори з Singapore Food Agency (SFA) щодо відкриття ринку для української свинини та акредитації українських виробників/експортерів відповідно до поданих заявок. Також відбулася зустріч із місцевими імпортерами свинини, зацікавленими у постачаннях з України. Зустріч з Meat Traders Association (Singapore)  пройшли у дружній атмосфері, Сінгапурська сторона підтвердила готовність до співпраці. Відкриття ринку для Україні поставлене в пріоритеті і може відбутися вже в 2026 році.
  • Прогноз закупівельних цін на свиней на 14-й тиждень 2026 р.

    Прогноз закупівельних цін на свиней на 14-й тиждень 2026 р.

    Information
    Today
    Прогноз закупівельних цін на свиней на 14-й тиждень 2026 р.
  • Прогноз закупівельних цін на свиней на 13-й тиждень 2026 р.

    Прогноз закупівельних цін на свиней на 13-й тиждень 2026 р.

    Information
    8 days ago
    Прогноз закупівельних цін на свиней на 13-й тиждень 2026 р.