fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект Меморандуму про партнерство і ціноутворення

 

Шановні виробники свинини,

 

Пропонуємо ознайомитися з проектом Меморандуму про партнерство та ціноутворення, спрямованого на стабілізацію та розвиток м’ясної галузі та галузі свинарства в період глобальної кризи і надалі. 

У часи катастрофічного падіння купівельної спроможності у нашого споживача, учасники ринку не можуть собі дозволити керуватись автономною і ситуативною мотивацією. Мета даного Меморандуму – об’єднати виробників і переробників в єдиний ефективний ланцюг, створити прогнозований ринок без стресових ситуацій надлишку чи нестачі пропозиції, забезпечити конкурентоздатний рівень роздрібних цін у довгостроковому періоді.

Приєднатись до дії Меморандуму можна за цією формою: https://forms.gle/b9YXz2dqp4meDKQs9

Свої пропозиції до Меморандуму надсилайте за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.МЕМОРАНДУМ 

про партнерство та ціноутворення 

між Асоціацією «М’ясної Галузі»,

Асоціацією «Свинарі України» 

та незалежними підприємствами з вирощування свиней

Керуючись принципами ефективної взаємодії галузевих інститутів; прагенням впровадження механізмів стабілізації попиту та пропозиції на ринку м’яса та м’ясних продуктів в періоди кризових явищ та сезонних коливань; усвідомлюючи необхідність спільних дій для збереження та розвитку свинарства в Україні,  Асоціація «М’ясної Галузі» (далі — АМГ) в особі виконавчого директора АМГ Бабенка Миколи Миколайовича, з однієї сторони та Асоціація «Свинарі України» (далі — АСУ) в особі президента АСУ Юрченко Оксани Сергіївни, а також уповноважені представники незалежних підприємств з вирощування свиней з другої сторони, уклали цей Меморандум про партнерство та ціноутворення (далі — Меморандум):

І. Предмет Меморандуму

Предметом Меморандуму є організація співпраці та координація дій з ціноутворення на ринку м’яса та м’ясних продуктів, спрямованих на формування стабільного та прогнозованого ринку, забезпечення українського споживача поживними і доступними продовольчими продуктами. 

ІІ. Механізм реалізації

Основною формою реалізації цього Меморандуму є впровадження узгоджених дій на ринку виробництва і переробки свинини.

  • Сторони домовляються про недопущення цінових коливань при збуті живих свиней на переробні підприємства більших за 2 грн/кг на тиждень.
  • Сторони сприяють розвитку партнерства в галузі свинарства через регулярний обмін інформацією, спільну участь в професійних заходах за участі державних органів, випрацюванню спільних рекомендацій для захисту і розвитку м’ясної галузі та галузі свинарства.

ІІІ. Прикінцеві положення

Меморандум набирає чинності з дня його підписання Сторонами і діє протягом календарного року. У разі відсутності письмового повідомлення про намір припинення дії цього Меморандуму термін його дії продовжується на наступний календарний рік.

Сторони за взаємною домовленістю можуть вносити до Меморандуму зміни та доповнення, які оформляються у письмовому вигляді і становлять невід’ємну частину Меморандуму.

Кожна зі Сторін може припинити дію цього Меморандуму, письмово повідомивши про свій намір іншу Сторону за один місяць до припинення.

Підписано в м. Києві _______________ 2020 року.Виконавчий директор

Асоціації «М’ясної Галузі» 

Президент

Асоціації «Свинарі України»

_____________________  Бабенко М. М.                  

_____________________  Юрченко О. С.

Незалежні підприємства з вирощування свиней:

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

 

 

Останні новини