fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 29 червня – 5 липня 2020 р.: 41 – 42 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозні ціни на живця незначно зменшилися, проте залишатимуться сталими, а попит – невисоким. Тривалі вихідні на День Конституції не мали цього тижня суттєвого стимулюючого ефекту на ринок. Можлива незначна різниця цін за регіональною ознакою, пов’язана із неоднорідним розміщенням в Україні виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі. У перерахунку на живу вагу в Україні усереднені ціни в ЄС нижчі і наразі складають 38 грн/кг, а в Росії – 35 грн/кг.

prices27e

В країнах Євросоюзу ціни стабілізувались. Втім, на ринку присутня невизначеність через закриття великого німецького м’ясопереробного заводу в м. Реда-Віденбрук та припинення ним експорту до Китаю. Потужність цього заводу – понад 100 000 свиней на тиждень, існує ймовірність, що він буде закритий на декілька тижнів. Оператори заводу переконані, що зможуть перенаправити свиней до інших заводів, однак цілком ймовірно, що в червні – липні ціни на свиней в Німеччині просядуть. Ситуація матиме вплив і на інші країни ЄС, оскільки Німеччина займає центральне місце на європейському ринку свинини.

Крім того, Китай – основний експортний партнер ЄС – значно посилив перевірки продукції після нових спалахів коронавірусних інфекцій на гуртовому ринку в Пекіні, що в перспективі може мати відчутний дестабілізуючий вплив на ринок свинини.

Низька ціна в ЄС та в Росії обумовлена значно меншою собівартістю живка, ніж в Україні, подробиці — тут https://association-mg.com.ua/novyny/296-nove-svinarstvo-2025-startue-v-ukrajini

25.06.2020

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини