fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 15 – 21 червня 2020 р.: 41– 43 грн/кг на свиней живою вагою. 

Прогнозні ціни залишаються незмінними. Внутрішній попит на свинину сталий, але на низькому рівні. Додатково факторами стримування цін залишаються надлишок дешевшої курятини на ринку, про який ми писали у прогнозі за 24-й тиждень, та ціновий програш української свинини імпорту з ЄС та Канади (більше про це — у матеріалі “Неприбуткове свинарство, або чому імпорт свинини у травні зріс утричі”). Тепла суха погода і сезон пікніків можуть в деякій мірі пожвавити попит, але очевидно недостатньо для того, щоб компенсувати перелічені негативні фактори.

 экрана 2020 06 11 в 08.11.47

Світові ціни на свиней в забійній вазі,

джерело: Євростат

У ЄС усереднені ціни на туші свиней після попереднього пожвавлення попиту стабілізувалися. Ринки ж США, Канади та Бразилії продовжують характеризуватись високою волатильністю.

 

***  

Українські переробники закликають свинарів підписати Меморандум про партнерство і ціноутворення

Документ спрямований на те, щоби не допустити цінові коливання при збуті живих свиней на переробні підприємства більші за 2 грн/кг на тиждень.

Долучитися до дії Меморандуму можна за цією формою: https://forms.gle/b9YXz2dqp4meDKQs9

 

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини