face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідь на заяву Асоціації «Свинарі України» про поширення неправдивої інформації

Підприємства Асоціації «М’ясної галузі» (АМГ) занепокоєні ситуацією, що склалася в українському свинарстві за останні 5 років.

Зокрема:

  • Поголів'я у 5,7 млн голів свиней станом на 01.01.2020 року – це найменша чисельність свиней за всі роки незалежності України;
  • Середньодушове споживання свинини зменшилось на 10 кг і сьогодні складає 15 кг на людину в рік. При тому, що в середньому по ЄС – понад 41 кг, в Китаї – 40 кг, в сусідній Білорусі – 38,5 кг;
  • 500 підприємств щороку припиняє займатися свинарством. Разом із закриттям свинокомплексів тисячі людей втрачають роботу, села занепадають, молодь їде розвивати свинарство у країнах Євросоюзу.

Зменшення поголів’я свиней і споживання свинини українцями відбувається на фоні цін на живих свиней в Україні, вищих за ціни на свиней в забійній вазі (70% від живої ваги) в світі. Так, згідно з даними Євростату, ціни на напівтуші свиней станом на 22.04.2020 року складали 0,69 євро/кг у США, 0,93 євро/кг у Бразилії, 0,95 євро/кг у Канаді, 1,83 євро/кг в ЄС.

world pig prices en1

Джерело: Eurostat на 22.04.2020

Також викликає занепокоєння, що за 9 років розповсюдження африканської чуми свиней (АЧС) в Україні не запущені компенсації свинокомплексам за свиней у випадку спалаху. Відсутність компенсацій свинокомплексам вбиває промислове свинарство в Україні. В країнах Європи і Азії, які зіштовхнулися із АЧС, компенсації свинарям були запроваджені вже в перший рік появи вірусу. Деяким країнам за 2-3 роки вдалось отримати статус країн вільних від АЧС.

Замість активного стимулювання запуску компенсацій свинокомплексам у випадку АЧС та послідовного відстоювання інтересів свинарства на всіх рівнях, керівництво Асоціації «Свинарі України», на наш погляд, нерідко сприяє дестабілізації галузі та її подальшому занепаду.

У перший тиждень оголошення карантину в Україні деякими свинокомплексами була безпідставно піднята ціна на живих свиней одразу на 15%, з 45 до 52 грн/кг, що призвело до вимушеного підняття цін на свинину м’ясопереробними підприємствами. 

Очікувано, українці віддали перевагу курятині, виробники якої передбачили зміну попиту під час ажіотажних закупівель та знизили ціни. Роздрібна ціна на курку 40 грн/кг в ці тижні була нижчою, ніж вхідна ціна на живих свиней для м’ясопереробних підприємств.

kurka

Вже через тиждень попит на свинину впав на 30%, а ціна на живих свиней —  з 52 грн/кг до 40 грн/кг, адже у виробників і переробників закономірно утворився надлишок продукції.

Такі ситуації є руйнівними як для самих свинарів, так і для підприємств м'ясопереробної галузі, оскільки знижують прогнозованість бізнесу, створюють “провали” і надлишки у пропозиції, справедливо викликають негативну реакцію у споживачів та знижують обсяг доступної для них свинини. Про ці обставини публічно для ЗМІ повідомила Асоціація «М’ясної галузі». Ми закликали постачальників сировини бути відповідальними та не зловживати пандемією, керуватись стратегічними, а не ситуативними міркуваннями, та зберігати відпускні ціни стабільними.

Хоча у першому коментарі до ЗМІ з боку Асоціації «М'ясної галузі» занепокоєння адресувалось до ринку виробництва свинини в цілому, асоціація «Свинарі України» сприйняла це звернення як спрямоване особисто до неї і відповіла власною заявою . В ній президентка АСУ Оксана Юрченко погодилась із ажіотажною складовою стрімкого росту цін, а також послалась на зростання собівартості, викликане зміною цін на зернові у березні 2020 року. 

Асоціація «М’ясної галузі» вважає такі аргументи з боку керівництва АСУ черговою спробою маніпулювання інформацією. Дані, наведені у заяві Оксани Юрченко, розраховані на тих, хто недостатньо орієнтується у бізнесі в свинарстві. Ріст весняних цін на зернові справді може призвести до хибного висновку про неминуче зростання собівартості продукції свинокомплексів. Однак логіка формування собівартості у свинарстві має свою специфіку. У вирощуванні свиней ціни на зернові плануються на рік вперед, а самі свині ростуть шість місяців. Якщо, за логікою АСУ, порівняти ціни на живих свиней до новорічного періоду, коли зерно традиційно найдешевше — іноді до 30% відносно до весняного, найнижча собівартість свиней, то і живих свиней восени м’ясопереробні підприємства мали б купувати за 35 грн/кг. По факту ж ціна складала ті самі 45 грн/кг.

Низька собівартість продукції – основа конкурентоздатності бізнесу. Ми всі розуміємо, що собівартість продукції м'ясопереробних підприємств поставлена в пряму залежність від собівартості, досягнутої на тваринницьких комплексах. Підприємства з виробництва і переробки м'яса мають бути однаково зацікавлені у постачанні доступної м'ясної продукції у повному асортименті на полиці наших магазинів. Ситуація, коли в середньому українець споживає 15 кг свинини на рік, а житель ЄС, Китаю, Білорусії – в рази більше, є несприятливою як для здоров'я нації, так і для продовольчої безпеки України. 

Як приклад, українські виробники курятини досягли зниження собівартості до рівня однієї з найнижчих в світі – 20 грн за 1 кг живої птиці, що на рівні з визнаним лідером у собівартості курки – Бразилією. В одному ринку, в однакових умовах кризи, що і виробники свинини, постачальники курятини втримали ціни і відтягнули, таким чином, велику частку ринку м'яса на себе. 

В той же час собівартість живих свиней, за даними самої Асоціації «Свинарі України», знаходиться на рівні 37–41 грн/кг. Очевидно, що така собівартість є руйнівною для свинарства та дестабілізуючою для м’ясопереробної галузі й ринку в цілому.

Асоціація «М’ясної галузі» всебічно зацікавлена у розвитку тваринництва в Україні. Нам відомо, що із ринковими цінами на зернові та собівартістю свиней 25–30 грн/кг (0,8-0,9 євро) виробники свинини можуть впевнено конкурувати за споживача, оперуючи рентабельністю понад 100% на рік.

Однак здебільшого неефективне ведення бізнесу і перевитрати понад 8 млрд грн щороку на корми і ветпрепарати в українському свинарстві удорожчують свинину та роблять її все менш доступною для споживача. 

Виробники і переробники – це єдина система. Нам необхідно взаємодіяти і спільно вирішувати накопичені проблеми.

Зростання відпускних цін замість зниження собівартості – шлях у нікуди. Така стратегія програшна для ринку, адже наш споживач не має відповідної купівельної спроможності, він і так витрачає на продукти харчування понад 2/3 доходу. Тож завищена собівартість у свинарстві і 8 млрд грн перевитрат щороку – недоступна розкіш для нашої країни. На нашу думку, саме на зменшення собівартості мають бути спрямовані зусилля галузевої асоціації, а не на на пошук виправдань для необгрунтованого, ситуативного росту цін на живих свиней. 

Асоціація «М’ясної галузі» на шляху до взаємного порозуміння і партнерства між виробниками і переробниками, недопущення повторення ситуації, яка склалася на початку карантину, пропонує Асоціації «Свинарі України» та незалежним свинокомплексам підписати Меморандум про партнерство та ціноутворення із зміною діапазону цін на живих свиней в межах 2 грн/кг на тиждень.

 

З повагою,

Микола Бабенко

Виконавчий директор

Асоціації «М’ясної галузі»