fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 11 січня – 17 січня 2021 року: 37 – 38 грн/кг на свиней живою вагою.

Очікується сезонне зменшення попиту та повернення ціни до рівня, що була за тиждень до новорічних свят.

Така ціна збережеться або може і зменшитись впродовж січня-лютого. Традиційно щороку попит на м’ясо після новорічних свят зменшується, це впливає на ціну на живих свиней. Цього року конкурувати доведеться більше з нижчими цінами на свинину з ЄС, з 01.01.2021 року поновились квоти на безмитний імпорт свинини з ЄС, що значно впливатиме на ціну на свиней зараз і впродовж року. Також до зменшення попиту на свинину вплине “локдаун” у січні.

Підвищення цін на свиней можна очікувати у березні.

world-pig-prices_en (15).png

Джерело: Євростат (07.01.2021)

Ціни в світі на свиней продовжують знижуватися. Середня ціна по ЄС на напівтуші за даними Євростат склала 1,31 євро/кг.

Слід зазначити, що ціни в Бразилії залишились на сталому рівні, а ціни в США та Канаді значно знизились. Наразі ціни стабілізуються після святкового тижня, м’ясопереробні підприємства у світі виходять на звичайний темп роботи.

Динаміка цін у світі:
🔻 -0,2% у ЄС
🔺 +0,5% у Бразилії
🔻 -5,8% у США
🔻 -2,3% у Канаді

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на  сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини