fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 22 – 28 червня 2020 р.: 42 – 43 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозні ціни на живця залишаються стабільними в Україні через досягнутий баланс попиту та пропозиції. Можлива незначна різниця цін за регіональною ознакою у зв'язку із неоднорідним розміщенням в Україні виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

В країнах Євросоюзу ціни також стабілізувались, і в перерахунку на живу вагу в середньому є на 5 грн/кг нижчими, ніж в Україні. Негативними для свинарів факторами ринку живця лишаються дешевша імпортна свинина та доступна курятина, а також значний обсяг тіньового ринку свинини, що потрапляє на прилавки через нелегальні забійні цехи без дотримання необхідних санітарно-ветеринарних заходів. 

prices26

 

18.06.2020

***

 

Програма «Нове свинарство 2025», ініційована Асоціацією "М’ясної галузі", допоможе вирішити проблему світового дефіциту свинини та вивести Україну до числа провідних гравців на світовому ринку м’яса. Подробиці – за посиланням:

https://association-mg.com.ua/novyny/293-20-mln-svinej-do-2025-roku-dostupni-tsini-na-m-yaso-dlya-naselennya

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини