fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дякуємо за підтримку форуму "Зерно. Свині. М'ясо - 2023”

Шановні учасники, гості, партнери та спонсори бізнес-форуму "Зерно. Свині. М'ясо - 2023” зі словами безмежної вдячності звертаємося до вас!

Дякуємо за вашу участь і таку надзвичайно важливу підтримку нашого заходу! Внесок кожного з вас має величезне значення та відображає нашу спільну активну позицію і прагнення розвитку національного агропромислового сектору та економіки України в цілому.

Ваша зацікавленість, участь та підтримка дали можливість висвітлити важливість і перспективи міжгалузевої програми розвитку "Нового свинарства України".  збільшення поголів'я свиней в Україні - не мрія чи забаганка, це перспектива “сьогодні” що забезпечить прибуток “завтра”, а аграріїв-рослинників врятує від збитків в умовах блокування експорту зерна.

Наша ініціатива спрямована на збільшення прибутків всередині України, підтвердила бажання аграрних виробників стабільно заробляти, не бути заручниками експорту,  самостійно вирішувати, як і де реалізовувати свою продукцію, будувати майбутнє національного агропромислового комплексу.

Ще раз дякуємо всім учасникам, партнерам та спонсорам, чия підтримка внесла вагомий вклад у розвиток аграрного сектору України і, зокрема, програми “Нове свинарство України”! 

Теми, обговорені на конференції надихнули нас на подальші звершення та спільні досягнення, завдяки вам ми розуміємо що прямуємо у вірному напрямку. Тільки разом ми маємо потужний вплив на майбутнє агропромислового комплексу України!

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення Форуму “Зерно. Свині. Мʼясо - 2023”!

Разом до перемоги на всіх фронтах!

Останні новини