fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Від щирого серця вітаємо всіх учасників з 6-річчям Асоціації "М'ясної галузі"!

 Picsart 24 05 11 12 27 55 428

За ці шість років ми разом пройшли шлях від створення до розквіту, від перших кроків до значних досягнень. Завдяки спільним зусиллям, згуртованості та прагненню до розвитку, Асоціація стала потужним голосом м'ясної галузі України.

За 6 років ми:
– Зробили вагомий внесок у розвиток законодавства: беремо участь у розробці та просуванні законодавчих актів, спрямованих на покращення умов роботи м'ясної галузі.
– Проводимо численні заходи: конференції, форуми, семінари, виставки, де учасники ринку мають можливість обмінятися досвідом, налагодити партнерські зв'язки та знайти нових клієнтів.
– Готуємо та видаємо галузеві аналітичні матеріали: дослідження, звіти, огляди, прогнози, які допомагають учасникам ринку приймати обґрунтовані рішення.
– Робимо м'ясну галузь України більш прозорою та відкритою: завдяки активній інформаційній політиці Асоціації, інформація про стан галузі доступна широкому загалу.
Ми пишаємося досягненнями наших учасників, бажаємо всім нестримного руху вперед! Разом ми зробимо м'ясну галузь України ще більш успішною та конкурентоспроможною!
Дякуємо всім учасникам Асоціації за плідну співпрацю!
 
Бажаємо нових звершень, успіхів та процвітання! Разом ефективніше!

Останні новини