30 серпня в столичному Гольф Центрі відбудеться наймасштабніший захід для власників і директорів свинокомплексів та м’ясопереробних підприємств - Last Summer Day. Це безпрецедентна подія в Україні, яка покликана консолідувати галузь та забезпечити якісну співпрацю.
Організатори заходу запрошують нових учасників, які хочуть приїхати в Київ заради об’єднання, побудови нових взаємозв’язків та економічного пожвавлення свинарства і м’ясної галузі.
На Last Summer Day учасники зможуть:
Це не весь перелік можливостей, що надає така масштабна подія в Україні.
Нагадаємо, що організаторами події виступають:
До того ж, в якості партнера до заходу можуть приєднатися компанії, що надають товари чи послуги для м’ясної галузі та свинарства.
Подія відбудеться 30 серпня в Києві, за адресою: вул. Оболонська Набережна, 20 (Гольф Центр Київ). Подивитися програму та замовити квитки можна на офіційному сайті заходу.