fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ціни на свиней в Ірландії трохи перевищують собівартість

41937_rsgqrodatq_41937.jpg

Середня ціна свинину в напівтушах впала на 0,30 €/кг порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Ціни на свиней в Ірландії залишаються стабільними, а фермери отримують ціни в напівтушах від 1,60 €/кг - 1,62 €/кг. Звіти від свинокомплексів країни показують, що на основних переробних заводах платять на 0.02 €/кг вище офіційних котирувань. Торгівля залишається хорошою і немає проблем з поставками, про що свідчить забій 70 074 голів минулого тижня, інформує Ірландська асоціація фермерів (IFA).

АЧС по всій Східній Європі, а тепер і в Німеччині, продовжує спричиняти порушення доступу до ринку. Хоча свинина на світовому ринку є надзвичайно дефіцитною, ціна залишається значно нижчою за показники минулого року. Рівно рік тому ціна в Ірландії становила 1,90 €/кг напівтуш і зростала. Сучасна ціна на свинину в Ірландії залишається трохи більшою за собівартість виробництва, однак із ростом цін на корми ірландські фермери незабаром можуть отримати збитки в найближчій перспективі.

В Україні, як повідомляла Асоціація "М'ясної галузі" раніше cтало відомо, чому імпортна свинина дешевша української: собівартість вітчизняної свинини на третину, а то і вдвічі вища від країн з розвиненим свинарством.

Останні новини