fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звернення Асоціації "М'ясної галузі" до Президента України

Відкрите звернення Асоціації “М’ясної галузі” до Президента України Володимира Зеленського щодо зменшення ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції

Шановний Володимире Олександровичу,

Асоціація «М’ясної галузі» звертається до Вас з проханням відреагувати на проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції (№3656), що пройшов перше читання. Підприємства переробних галузей мають надію, що пропрезидентська фракція “Слуга народу” не підтримає даний проект закону у чинній редакції у другому читанні, а у разі його прийняття Верховною Радою, закон буде ветований Президентом України.

Даний законопроект є дискримінаційним по відношенню до підприємств переробних галузей України, призведе до подорожчання м’яса і молока для населення на 6-10%, а не їх здешевлення, як це було презентовано народним депутатам перед голосуванням.

Агропромислове виробництво – це єдиний ланцюг, від підприємств рослинництва, тваринництва до переробних виробництв і далі до кінцевого споживача. Неможливо отримати сприятливий економічний результат, стимулючи одну ланку за рахунок іншої. Зменшення ПДВ на свиней, велику рогату худобу (ВРХ) і сире молоко з 20% до 14% без відповідного зменшення ПДВ на м'ясо, молоко і продукти їх переробки не призведе до зниження цін на продукти харчування для споживачів, а перекладе на переробні підприємства обов’язок платити додатково 6% ПДВ замість виробників.

В ЄС і інших країнах, де застосовується податкове стимулювання виробництва агропродукції, зменшена ставка ПДВ діє для всього ланцюга, і первинного виробництва, і переробки, і торгівлі.

Закупівельні ціни на живих тварин та сире молоко не будуть знижені на 6% після прийняття Закону, як очікують його розробники. По-перше, в Україні є відчутний дефіцит даної сировини не дивлячись на її високу ціну. Останні 5 років щороку Україна встановлює антирекорди з поголів’я свиней та ВРХ, свинокомплекси та молочні ферми закриваються сотнями в рік. По-друге, висока собівартість української сировини, перевитрати кормів і ліків у вирощуванні, наприклад в свинарстві, складають 8 млрд грн щороку. Автори законопроекту №3656 зазначають про посилення тиску з боку міжнародних сільгосптоваровиробників. На власному ринку українські продукти дедалі більше втрачають конкурентоздатність саме через перевитрати у вирощуванні. Це комплексна проблема, яку потрібно вирішувати системно, у тісній взаємодії всіх ланок агровиробництва і державних органів.

Зі свого боку, Асоціація “М’ясної галузі” вживає кроки для того, щоб ціни на м'ясо для населення зменшилися, а його споживання збільшилося, хоча б до рівня фізіологічної потреби. Асоціацією ініційована і реалізовується програма розвитку м’ясної галузі «Нове свинарство 2025», що передбачає впровадження технологій зниження та контролю собівартості, створення сприятливих умов для інвестицій у вирощування і відновлення поголів’я свиней в Україні до розмірів, як були на початок 1991 року – 20 млн голів (на початок 2020 року – 5,3 млн голів).

Завдяки зниженню собівартості у птахівництві до 0,65 євро/кг – найнижчої в світі, українським виробникам курятини вдалося не лише відновити поголів’я птиці, а й наростити експорт, забезпечити надходження валюти у розмірі 0,5 млрд євро. М’ясна галузь готова розвивати інші традиційні напрями тваринництва, зокрема, свинарство, сприяти зниженню собівартості до 0,5-0,8 євро/кг, повністю забезпечити внутрішні потреби у цьому виді м’яса та посприяти вирішенню глобального дефіциту свинини в світі. Ми плануємо створення 88 млрд грн доданої вартості, 50 тисяч робочих місць в селах у вирощуванні, 3 млрд євро надходжень від експорту.

Для досягнення позитивних і прогнозованих економічних результатів агропромислове виробництво потрібно розглядати комплексно і застосовувати податкові стимули для всіх ланок — як виробничої, так і переробної. Асоціація “М’ясної галузі” щиро підтримує кроки щодо державної підтримки агропромислового сектору, однак просимо Вас не підтримувати даний законопроект в поточній редакції і доопрацювати його у взаємодії із учасниками ринку.

З повагою,

Микола Бабенко
Виконавчий директор

Останні новини