fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 17 - 23 червня 2024 року: 50-51 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня ще зменшиться до 50-51 грн/кг.

12 червня учасники форуму "Зерно. Свині. М'ясо - 2024" серед інших питань обговорили і питання адаптації свинарства до зниження цін на свиней через перевиробництво при відсутності експорту свинини.

На перешкоді експорту української свинини залишається відсутність дієвих заходів з боротьби та викорінення АЧС в Україні. Питанню вакцинопрофілактики АЧС в Україні була присвячена панельна дискусія. Зокрема звернення директора AVAC – розробника першої вакцини проти АЧС в записі можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/tc8eECzo5Ig  

На німецькій біржі VEZG на наступний тиждень ціни на напівтуші кондиційних свиней – 2,20 євро/кг (86,7 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,35 євро/кг (59,86 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живих свиней – 7,17  злотий/кг (65,25 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 6,50 - 7,90 злотих/кг (60,87 - 77,99 грн/кг).

world pig price 25 2024

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 2,23 €/кг (-0%) у ЄС
🔻 1,42 €/кг (-8%) у Бразилії
🔻 1,79 €/кг (-0%) у США
🟢 1,47 €/кг (+1%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Свинина з України могла б зайняти своє місце в глобальному ринку і простимулювати розвиток мʼясної галузі і свинарства України.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини