fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 18 – 24 жовтня 2021 року: 46-47 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що на наступний тиждень ціна зменшиться на 1 грн. Ціни в світі продовжують знаходитися на нижчому рівні, ніж в Україні. На німецькій біржі VEZG ціна на наступний тиждень на напівтуші кондиційних свиней збереглася на позначці в 1,20 євро/кг (36 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 0,6 євро/кг (18 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живець також трохи впала – 3,97 злотий/кг (26 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 3,0 – 5,20 злотих/кг (20 – 34 грн/кг).

В Україні вже 3-й тиждень працює перша електронна біржа з продажу тварин та м’яса - Meattrade. Тепер продавати та купувати живих тварин, птицю та м‘ясо стало легко та прозоро. Купівля-продаж на біржі безкоштовна - реєстрація на офіційному сайті.

Українські свинарі отримали можливість відвідати дослідницький центр Topigs Norsvin в Нідерландах. Умови та деталі поїздки - за посиланням.

У інтерв’ю для AgroFM виконавчий директор Асоціації “М’ясної галузі” Микола Бабенко розповів про стратегію розвитку м’ясної галузі і свинарства в умовах кризи свинарства в країнах ЄС.

pigs world price 42

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 1,35 €/кг (-3%) у ЄС
🟢  1,43 €/кг (+1%) у Бразилії
🔻 1,34 €/кг (-8%) у США
🔻 1,56 €/кг (-3%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини