fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 27 вересня – 3 жовтня 2021 року: 47-48 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на наступний тиждень знову залишиться без змін. На німецькій біржі VEZG ціна на наступний тиждень сформована на напівтуші кондиційних свиней – 1,25 євро/кг (40 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 0,7 євро/кг (22 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живець – 4,27 злотий/кг (29 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 3,10 – 5,20 злотих/кг (21 – 36 грн/кг).

Тим часом в Україні вже розпочала працювати електронна біржа з продажу тварин та м’яса - Meattrade. Купівля-продаж свиней на біржі Міттрейд робить співпрацю між виробниками та переробниками легкою та прозорою. 

Кожен, хто працює в сфері вирощування тварин та м’ясній галузі може почати користуватися цим сервісом безкоштовно. Для цього необхідно пройти реєстрацію за посиланням.

world-pig-prices_en (38).png

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 1,42 €/кг (-2%) у ЄС
🟢 1,33 €/кг (+2%) у Бразилії
🔻 1,56 €/кг (-8%) у США
🔻 1,55 €/кг (-8%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Світові ціни продовжують знижуватись.

Крім того, АЧС продовжує наближатись до США. Нещодавно були зафіксовані спалахи у Домініканській республіці та Гаїті.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини