fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 13 – 19 вересня 2021 року: 47-48 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на наступний тиждень знову залишиться без змін. Слід враховувати, що ціни на свиней в країнах з розвиненим свинарством – зменшуються. Світові ціни також впливають на ціни в Україні. У вересні можливий спад ціни. На німецькій біржі VEZG ціна на наступний тиждень сформована на напівтуші кондиційних свиней – 1,25 євро/кг (40 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 0,77 євро/кг (25 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

Підприємства свинарства, що не подбали за ефективну генетику свиней, допустили перевитрати кормів – вже очевидно отримають збитки в 2021 році. Попри подорожчання кормів не слід розраховувати на ріст цін на свиней і в ІV кварталі 2021 року, та в І-ІІ кварталі 2022 року. Аналітики ринку сходяться в думці, що ціни на свиней будуть на низькому рівні.

Однак світові ціни на свиней і свинину мають вирости з ІІІ кварталу 2022 року.

Асоціація “М’ясної галузі” ініціювала створення і запуск електронної біржі тварин та м’яса – Meattrade. Долучайтеся і будьте в авангарді змін. Реєстрація – за посиланням. Старт біржі вже на наступному тижні.

world-pig-prices_en (24).png

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 1,45 €/кг (-3%) у ЄС
🔻 1,31 €/кг (-6%) у Бразилії
🔻 1,76 €/кг (-4%) у США
🔻 1,69 €/кг (-3%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.
Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини