fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 12 – 18 липня 2021 року: 43 – 45 грн/кг на свиней живою вагою з ПДВ 14%, що у перерахунку на ПДВ 20% складає 46-48 грн/кг.

Наступного тижня прогнозується збільшення ціни на свиней на 1 грн/кг. 

Поки імпорт свинини перевищує експорт (у 5,7 разів за 6 місяців 2021 року) свинарство потребує змін. Задля консолідації вирощування і переробки 30 серпня 2021 року в Києві пройде найбільша подія м’ясної галузі та свинарства.

Last Summer Day – захід, який покликаний об'єднувати тих, хто прагне заробляти. Більше немає ніяких шляхів, щоб бути конкурентними, окрім консолідації. Це єдиний вихід, щоб бути конкурентними зараз, а в подальшому масштабувати бізнеси і заробляти ще більше.

Головні теми визначені такі:

  1. ПДВ 14% на весь ланцюг
  2. Фінансування заміни генетики та реконструкції
  3. Експорт української свинини
  4. Запуск компенсацій свинокомплексам за свиней у випадку АЧС

Спільно, вирішення цих задач стає простішим.

world pig prices en 21

Джерело: Євростат

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней – 1,42 євро/кг (46 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,00 євро/кг (32 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі:

🟢 1,63 €/кг (-3%) у ЄС
🟢 1,26 €/кг (-20%) у Бразилії
🟢 2,06 €/кг (-8%) у США
🟢 1,73 €/кг (-6%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини