fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 28 червня – 4 липня 2021 року: 41 – 43 грн/кг на свиней живою вагою з ПДВ 14%, що у перерахунку на ПДВ 20% складає 44-46 грн/кг.

Наступного тижня ціна залишиться без змін. Попит на м’ясо з початку літа не збільшився, а навіть навпаки – зменшився і продовжує зменшуватись. Для українців ціна на свинину зараз є вищою через зниження ПДВ до 14% лише на свиней.

Слід врахувати, влітку свині ростуть повільніше і, щоб свинарям не допустити збитків, необхідно переглядати годівлю та переходити на літні раціони. Українські свинарі вже почали робити перші кроки для зниження собівартості у себе на свинокомплексах. Перехід українського свинарства на сучасні технології, генетику, зниження собівартості - дозволить перезапустити свинарство та працювати прибутково. Наступним кроком буде лідерство України у глобальному ринку свинини, а відкриттям нових ринків вже зараз активно займається Асоціація “М’ясної галузі” у партнерстві з іншими організаціями.

world-pig-prices_en (38).png

Джерело: Євростат (16.06.2021)

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней зменшилась до 1,48 євро/кг (48 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,05 євро/кг (34 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі (16.06.2021):
🟢 1,73 €/кг (+1,07%) у ЄС
🟢 1,23 €/кг (+10,54%) у Бразилії
🟢 2,09 €/кг (+8,49%) у США
🟢 1,73 €/кг (+2,58%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини