fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 21 – 27 червня 2021 року: 43 – 44 грн/кг на свиней живою вагою з ПДВ 14%, що у перерахунку на ПДВ 20% складає 46-47 грн/кг.

Наступного тижня ціна, ймовірно, незначно зменшиться. Попит на м’ясо з початком літа досить низький через низьку купівельну спроможність. Зокрема у літній сезон збільшується попит на сезонні овочі та фрукти, а, попит на м’ясо зменшується. Крім того, послаблення карантинних заходів у літній період сприяє збільшенню відпочиваючих не тільки по Україні, але й за кордон. 

Єдиним стимулом збільшення попиту є зменшення ціни. Як наслідок українські свинарі та м’ясна галузь отримають:

  • збільшення попиту
  • збільшення об’ємів виробництва і продажу
  • збільшення доходів
  • відкриття нових ринків збуту
  • збільшення поголів’я
  • збільшення кількості свинокомплексів – відродження свинарства
  • збільшення інвестиційної привабливості українського свинарства

Асоціація “М’ясної галузі” закликає свинарів долучитись до програми “Нове свинарство 2025”, щоб бути в числі перших, хто отримає ці переваги зменшивши собіартість.

Асоціація “М’ясної галузі” запрошує нових учасників!

Джерело: Євростат (09.06.2021)

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней зменшилась до 1,48 євро/кг (48 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,05 євро/кг (34 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі (09.06.2021):
🟢 1,73 €/кг (+3,45%) у ЄС
🔻 1,12 €/кг (-13,74%) у Бразилії
🟡 1,98 €/кг (-0,48%) у США
🟢 1,69 €/кг (+1,12%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини