fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 31 травня – 6 червня 2021 року: 39 – 40 грн/кг на свиней живою вагою з ПДВ 14%, що у перерахунку на ПДВ 20% складає 42-43 грн/кг.

Фактори які можуть вплинути на ціну на початку червня:

  1. Зниження цін на курятину наприкінці травня та у червні на 15%. Ціна на філе куряче з 120 грн/кг зменшилась до 95-105 грн/кг у роздріб, а на тушку з 70 грн/кг до 60 грн/кг в опті. Ціна продовжує стрімко зменшуватись. Очікується, що надлишок пропозиції курятини та зменшення прогнозу по експорту курятини на 7% прогнозовано призведе до зниження оптової ціни в червні ще до 15% до 50 грн/кг. Відповідно, це вплине на ціни на свиней. Ринкових чинників для росту ціни на свиней немає, пропозиція свиней в надлишку.
  2. Зменшення попиту на м’ясо серед населення на початок червня. Купівельна спроможність населення досі не відновилась до передкризового періоду. 
  3. Експорт української свинини досі закритий. Асоціація “М’ясної галузі” робить все можливе щоб відкрити нові ринки збуту для української свинини. В результаті це посилить як м’ясну галузь так і свинарство.

Асоціація “М’ясної галузі” запрошує нових учасників!

world-pig-prices_en (35).png

Джерело: Євростат

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней зменшилась до 1,54 євро/кг (52 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,10 євро/кг (37 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі:
🟢 1,67 €/кг (+3,36%) у ЄС
🔻 1,30 €/кг (-15,10%) у Бразилії
🔻 1,99 €/кг (-5,69%) у США
🟢 1,67 €/кг (+2,16%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини