fbpx

face

+38 067 405 43 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 8 – 14 лютого 2021 року: 40 – 41 грн/кг на свиней живою вагою.

Закупівельна ціна свиней наступного тижня збільшиться на 3 грн/кг. 

Традиційно, у лютому, ціна на м’ясо починає зростати. Особливо швидко і сильно виросли ціни на курятину. Протягом минулого тижня збільшення на 10%, тоді як ціни на свинину залишалися сталими. Зараз ціна кілограму свинини рівна або й менша ціни філе курки.

Пропозиція на курятину зменшилася ще в грудні 2020 року, через зупинку другого виробника курятини – ТОВ “Агромарс” (ТМ “Гаврилівські курчата”). В той же час, через подорожчання курятини, росте попит на свинину, що стимулює ріст цін на свиней.

Світові ціни на напівтуші свиней

world pig prices

Джерело: Євростат

Цього тижня, ціна на свиней в Бразилії продовжила падати, а ціни в США продовжили рости.

Ціна на свиней в ЄС залишається сталою, але й досі низькою. На біржі Німеччини зросла ціна на напівтуші свиноматок до 0,7 євро/кг (+0,05 євро/кг), а ціна на напівтуші кондиційних свиней залишилась сталою – 1.19 євро/кг. 

Україна – це частина глобального ринку. Щоб стати лідером у глобальному ринку – треба мати найкращі показники, найнижчу собівартість. Допомагає українським свинарям інтегруватися у глобальний ринок Центр підвищення ефективності в тваринництві та найінноваційніша генетика свиней у світі – Topigs Norsvin, що нещодавно була визнана генетикою року у США.

Замовити презентацію та придбати генетику можна у формі нижче.

Динаміка цін у світі:
🟡 -0,05% у ЄС
🔻 -11,43% у Бразилії
🟢 +2,05% у США
🔻 -1,14% у Канаді

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на  сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Динаміка змін цін на свиней, грн/кг живої ваги

 

Останні новини